تماس با ما ۰۲۱ - ۶۶۴۶۳۵۱۷
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

برلیانس

تنظیم جهت نزولی

   

7 آیتم

 1. یونیت کنترل موتور، ایسیو ME7 برلیانس H230 دنده ای ، برند Bosch

  خودرو برلیانس H230 با گیربکس 5 سرعته دستی و موتور 1.5 لیتری با این ECU کنترل می شود . این ای سی یو در انواع دیگر برلیانس با تغییرات مختری در سخت افزار و البته به صورت کامل در نرم افزار هم استفاده شده است .
  ‎۳٬۲۰۰٬۰۰۰تومان
 2. یونیت کنترل موتور، ایسیو ME7 برلیانس H330 دنده ای ، برند Bosch

  خودرو برلیانس H330 با دنده دستی سرعته اتوماتیک و موتور 1.5 لیتری با این ECU کنترل می شود . این ای سی یو در انواع دیگر برلیانس با تغییرات مختصری در سخت افزار و البته به صورت کامل در نرم افزار هم استفاده شده است .
  ‎۳٬۲۰۰٬۰۰۰تومان
 3. یونیت کنترل موتور، ایسیو ME7 برلیانس H330 اتوماتیک ، برند Bosch

  خودرو برلیانس H330 با گیربکس 4 سرعته اتوماتیک و موتور 1.5 لیتری با این ECU کنترل می شود . این ای سی یو در انواع دیگر برلیانس با تغییرات مختصری در سخت افزار و البته به صورت کامل در نرم افزار هم استفاده شده است .
  ‎۳٬۲۰۰٬۰۰۰تومان
 4. یونیت کنترل موتور، ایسیو ME7 برلیانس H230 اتوماتیک ، برند Bosch

  خودرو برلیانس H230 با گیربکس 6 سرعته اتوماتیک و موتور 1.5 لیتری با این ECU کنترل می شود . این ای سی یو در انواع دیگر برلیانس با تغییرات مختصری در سخت افزار و البته به صورت کامل در نرم افزار هم استفاده شده است .
  ‎۳٬۲۰۰٬۰۰۰تومان
 5. یونیت کنترل موتور، ایسیو ME7 برلیانس H230 کلاج برقی ، برند Bosch

  خودرو برلیانس H230 با گیربکس 5 سرعته (کلاج برقی) و موتور 1.5 لیتری با این ECU کنترل می شود . این قطعه در مدل H330 کلاج برقی نیز به کار رفته است . این ای سی یو در انواع دیگر برلیانس با تغییرات مختصری در سخت افزار و البته به صورت کامل در نرم افزار هم استفاده شده است .
  ‎۳٬۷۰۰٬۰۰۰تومان
 6. یونیت کنترل موتور، ایسیو ME7 برلیانس H330 کلاج برقی ، برند Bosch

  خودرو برلیانس H330 با گیربکس 5 سرعته (کلاج برقی) و موتور 1.5 لیتری با این ECU کنترل می شود . این قطعه در مدل H230 کلاج برقی نیز به کار رفته است . این ای سی یو در انواع دیگر برلیانس با تغییرات مختصری در سخت افزار و البته به صورت کامل در نرم افزار هم استفاده شده است .
  ‎۳٬۷۰۰٬۰۰۰تومان
 7. دامپ (Dump) بیکد ایسیو ME7 برلیانس 220 دنده ای (MT)

  در دامپ های بیکد یا No Immo ایسیوهای Bosch ME7 برلیانس فقط بخش ضد سرقت از دامپ اصلی حذف شده و کارکد آنها روی تستر ایسیو و نیز خودرو تست شده است .
  ‎۲۰۰٬۰۰۰تومان
تنظیم جهت نزولی

   

7 آیتم