تماس واتس اپ

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

درباره تیم ایسیو بانک

شرکت تسنیم یدک حلال ماه با نام تجاری ایسیوبانک به شماره ثبت 14312 و  شماره ملی 14009444578 از سال 1396 در استان همدان فعاليت خود را در زمینه فروش و تعمیر کامپیوترهای خودرو با مدیریت حمزه پوراقبالی شروع کرده است. در حال حاضر یک تیم جوان و با انگیزه متشکل از متخصصین تعمیرات قطعات الکترونیکی خودرو، مدیر فروش و کارشناسان مجرب فروش، مربیان خبره در حوزه آموزش تعمیرات یونیت های برقی خودرو، کارشناس مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ در تمامی حوزه ها، مدیر مالی و حسابدار در این شرکت درحال فعالیت هستند. این شرکت با سازماندهی و برنامه ریزی قوی سعی دارد سهم بازار خود را در حوزه های فعالیت های شرکت که به شرح زیر است، افزیش دهد:

·         بخش اول فروش انواع یونیت های الکترونیکی خودرو که روش بازاریابی آن بصورت دیجیتال و شبکه سازی بین تعمیرکاران است. هدف شرکت از فعایت در این حوزه توزیع و فروش قطعات تخصصی الکترونیکی خودروهای سواری در سراسر کشور به همراه پشتیبانی فنی تا مرحله نصب و استارت خودرو می باشد. نحوه ارسال قطعه از انبارهای مربوطه توسط تیپاکس و اتوبوس به سراسر کشور همراه با بسته بندی انحصاری ایسیوبانک صورت میگیرد.

·         بخش دوم تعمیر و ارائه خدمات در زمینه کامپیوترهای خودرو مانند: برنامه ریزی ریمپ ECU ، TCM ، ABS و نودهای مالتی پلکس که توسط مجموعه ای از تعمیرکاران کاربلد و تجهیزات به بروز و کارآمد ارائه می شود. چشم انداز شرکت در این زمینه ارائه خدمات تعمیرات یونیت های الکترونیکی خودرو به تعمیرکاران این حوزه و مالکین خودرو می باشد.

·         بخش سوم آموزش و مشاوره درخصوص تعمیرات کامپیوترهای خودرو که بصورت آموزش های فنی به تعمیرکاران یونیت های الکترونیک خودرویی و برق خودرو از سطوح مقدماتی تا سطح کارآفرینی ارائه شده است. دوره های حضوری و غیر حضوری، رایگان و غیر رایگان، به صورت ترکیبی از مباحث علمی به همراه کار عملی، تکالیف، تمرین ها و کنترل های پس از دوره برای تثبیت یادگیری ها قابل دسترسی می باشد. هدف شرکت در این حوزه آموزش تعمیرکاران برق خودرو به صورت فراگیر در سراسر کشور به نحوی که به هیچ آموزش دیگری نیاز نداشته باشد.

تعمیرکاران و قطعه فروشان و مالکین خودرو برای خدمات ذیل جامعه هدف ما هستند:

·         تامین عمده و خرد لوازم و تجهیزات الکترونیک خودرو در گروه کالایی ایسیو ها، مدولاتورهای ترمز ABS ، جعبه فیوز ها و نودهای الکترونیکی داخلی، یونیت های الکترونیکی کیسه های هوا، دریچه گازها، پدال گاز و ...

·         تعمیر انواع بردهای الکترونیکی خودروهای داخلی و خارجی برای مالکین خودرو و تعمیرکاران

·         آموزش راه اندازی کسب و کار شامل بررسی بیزینس پلن، آموزش کار با تجهیزات کارگاهی

لیست دوره های رایگان آنلاین تعمیرات یونیت های الکترونیکی خودرو:

1.بردهای مدارچاپی: در این قسمت به معرفی اجزای تشکیل دهنده انواع بردهای مدارچاپی، روش ساخت آن ها و اصطلاحات تخصصی در این زمینه می پردازیم.

2.مقاومت های الکتریکی: انواع مقاومت های الکتریکی با کدبندی های رنگی،کدهای عددی، روش اندازه گیری کردن و خواندن این قطعات را در این دوره بررسی می کنیم.

3.خازن ها: انواع خازن های صنعتی و الکترونیکی، پکیج های مختلف و روش خواندن مقادیر از روی خازن ها و تست های عملی را نشان می دهیم.

4.دیود ها: انواع مختلف دیودها شامل دیودهای DIP و SMD و نحوه تست آن ها  و مطالعه دیتاشیت و پارامترهای اصلی این قطعات را آموزش داده ایم.

5.سوئیچ ها: انواع ترانزیستورها و همینطور انواع سوئیچ های مکانیکی و روش تست آن ها را در این قسمت شرح داده ایم.

6.گیت های دیجیتال: گیت های منطقی مثل گیت های AND, OR, NOT و... نشان داده ایم و آی سی های مختلف را در تکنولوژی های مختلف آموزش داده ایم.

7.میکروکنترولرها (MCU): میکروکنترولر، وظایف آن و جاهایی که مورد استفاده قرار میگیرد را توضیح داده ایم. همچنین دیتاشیت چند میکروکنترولر را شرح داده ایم.

لیست سایر دوره های آنلاین:دوره های زیر با رویکرد فروش در سایت آکادمی بارگزاری شده اند. هر کارآموز با دیدن مدت زمانی معلوم از هر دوره می تواند بقیه دوره را خریداری کنند. اطلاعات تکمیلی دوره به شرح زیر است:

1.دوره قدرتمند تعمیرات ایسیو: در این دوره ما الگورهای مداری مختلفی که قطعات الکترونیک خودرو طبق آن ها ساخته میشوند را مورد بررسی دقیق قرار داده ایم. همچنین اثبات کرده ایم که تمام قطعات الکترونیکی خودرو با همین مداراتی که به آن ها اشاره کرده ایم، ساخته می شوند.

2.آموزش کار با تجهیزات کارگاهی: نحوه استفاده از اسیلوسکوپ، مولتی متر، پروگرامرها و دیاگ و نقشه خوانی را به تفضیل شرح داده ایم.

در باقی دوره ها نحوه تعمیر قطعات مختلف در ایسیوهای نامبرده شده با جزئیات آموزش داده شده است:

3.ایسیو ساژم

4.ایسیو زیمنس CGE

5.ایسیو بوش MP۷,۳

6.زیمنس بایفیول

7.ایسیو بوش ME۷,۴.۹

8.ایسیو بوش ME۷,۴.۵

9.ایسیو گیربکس ۲۰۶ - ۲۰۷

10.ایسیو زیمنس L۹۰ بنزینی

11.ایسیو پاژن

12.ایسیو لیفان ۶۲۰

13.ایسیو بوش M۷,۴.۴

14.ایسیو زیمنس معمولی

15.ایسیو بوش ME۷,۴.۴

16.نود RN SMS

17.ایسیو جی ۳۴

18.ای بی اس یوفین (ایران خودرو)

 برای دیدن دوره های فوق میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید:

academy.ecu-bank.com

دوره های حضوری تعمیر یونیت های الکترونیکی خودرو:

شروع آموزش های حضوری از مرداد سال 1401 شروع شده و تا اکنون (فروردین1402) 20کارآموز دوره مقدماتی، 8 کارآموز دوره پیشرفته و 10کارآموز دوره ABS از آکادمی ایسیوبانک فارغ التحصیل شده اند. تفصیل دوره ها به همراه نمونه عکس های کلاس های برگزار شده به شرح زیر است:

1.دوره مقدماتی تعمیرات ایسیو: در این دوره 2روزه ما به مفاهیم پایه که زیربنای کار تعمیرات هست می پردازیم. موضوعاتی از قبیل نقشه خوانی، شناخت قطعات الکترونیکی و تست آن ها، کار با ابزارهای مولتی، متر اسیلوسکوپ، دیاگ و پروگرامر را بررسی می کنیم. همچنین در این دوره روی مهارت استفاده صحیح از هویه و هیتر برای مونتاژ و دمونتاژ قطعات الکترونیکی از روی برد تمرکز داریم.

2.دوره پیشرفته ABS: الگوهای مداری که در یونیت های ABS وجود دارند را در این دوره به طور مفصل بررسی می کنیم. در این دوره به کارآموزان آموزش می دهیم که تمامی یونیت های ای بی اس از 10الگوی مداری پیروی می کنند و کارآموزان با فراگیری آن ها، می توانند انواع بلوک های ای بی اس را تعمیر کنند.

3.دوره پیشرفته ایسیو، نودهای مالتی پلکس و ABS: در این دوره به بررسی الگوهای مداری تکرار شونده در انواع ایسیوها، نودها و ABSها می پردازیم. کارآموزان به کمک روش های مهندسی معکوس و تحلیل مدار با استفاده از اسیلوسکوپ و رجوع کردن به الگوهای مداری که آموزش می دهیم، می توانند انواع قطعات الکترونیکی خودرو را تعمیر کنند.

برای ثبت نام در دوره های حضوری و مشاوره رایگان با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

02191301626

09100071329

تعمیرات یونیت های الکترونیکی خودرو ایسیوبانک

تیم متخصص ایسیوبانک ایراداتی مانند: 1.اتصالات سیم کشی، 2.دستخوردگی های قبل، 3.تعویض ای سی سوخته، 4.عیب یابی مدارات و رفع انواع آن، 5.رفع قطعی و اتصالی، 6.رفع ایراد جریان کشی برد، 7. رفع ایرادات شایع در ایسیوهای مختلف و... درکمترین زمان و با ضمانت رفع میکند. این شعار ماست: "تیرخلاص تعمیرات،ایسیوبانک!"

 برای ارسال قطعه جهت تعمیرات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

09358110518