تماس واتس اپ

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Main_finder

Product was successfully added to your shopping cart.

خودرو

تنظیم جهت نزولی

   

7 آیتم

 1. یونیت کنترل موتور، ایسیو زیمنس L90 دوگانه ، برند Continental

  در خودرو دوگانه سوز L90 دو واحد کنترل سوخت بنزین و گاز به صورت مستقل و با ارتباط با یکدیگر در خودرو نصب شده است . این قطعه یعنی ایسیو زیمنس کنترل پاششو احتراق سوخت بنزین را برعهده دارد . ECU گاز در این خودرو ساکس 500 مخصوص ال90 است .
 2. واحد کنترل گاز، ایسیو ساکس 500 L90 دوگانه ، برند Valeo

  واحد کنترل گاز در خودرو تندر90 دوگانه تولیدی ایرانخودرو ، والئو ساکس 500 که همراه با ECU زیمنس که کنترل سوخت بنزین را برعهده دارد ایفای نقش می کند . این برند (Vaelo) معمولا در بسته بندی شرکتی عرضه می شود و برند اصلی این محصول شناخنه می شود
 3. یونیت کنترل موتور، ایسیو L90 بنزینی دنده ای ، برند Siemens

  ECU موتور خودرو تندر 90 یا L90 بنزینی با گیربکس دنده ای همین قطعه است . این قطعه از نظر سخت افزاری با انواع ایسیو زیمنس های ال90 دوگانه سوز و دنده اتوماتیک تفاوت زیادی دارد و قابل جایگزینی به جای هم نیست . این قطعه درون محفظه موتور و کنار باتری نصب می شود .
 4. یونیت کنترل موتور ، ایسیو زیمنس L90 اتومات ، برند Continental

  در خودرو تکسوز L90 با گیربکس اتوماتیک دو نوع واحد کنترل سوخت بنزین یا ECU به کار گرفته شده است .یک نوع آن که همین شماره فنی و سخت افزار است با ال90 دوگانه مشابه است . توجه داشته باشید این واحد کنترل موتور در حالت نو یا آکبند بدون برنامه است و باید با دستگاه مخصوص رنو (Clip) یا دیگر پروگرامر ها برنامه ریزی شود .
 5. بلوک کامل ای بی اس (ABS) خودرو L90 - ال90 ، برند Bosch

  بلوک کامل ABS که شامل واحد الکترونیکی + بخش هیدرولیکی و محل اتصال لوله های روغن + پمپ فشار می شود در خودرو ال90 همین بلوک می باشد . ابن قطعه جایگزین دیگری ندارد .
 6. دامپ (Dump) بیکد ایسیو L90 اتومات

  در دامپ های بیکد یا No Immo ایسیوهای زیمنس فقط بخش ضد سرقت از دامپ اصلی حذف شده و کارکرد آنها روی تستر ایسیو و نیز خودرو تست شده است . میکروکنترلر این ایسیو sak-c167cs است و حافظه برنامه مجزا به شماره am29f400dd به میزان 512kB می باشد.برای استفاده توضیحات فنی مطالعه شود
  ‎۳۰۰٬۰۰۰تومان
 7. یونیت کنترل موتور، ایسیو گیربکس (TCU) L90 برند کانتیننتال

  ECU گیربکس که با نام TCU نیز شناخته می شود . ایسیو گیربکس های ال 90 در گذشته با برند vdo تولید میشده که بعد ها شرکت زیمنس امتیاز آن را خرید و با برند کانتیننتال روانه بازار کرد. قاب پشت این مدل TCU به صورت پرسی است و نه پیچی.این قطعه جایگزین دیگری ندارد . این قطعه جایگذین دیگری ندارد .
تنظیم جهت نزولی

   

7 آیتم