تماس واتس اپ

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گروه بهمن (Bahman Group)

تنظیم جهت نزولی

   

10 آیتم

 1. یونیت کنترل موتور، ایسیو خودرو مزدا 3 جدید

  در خودرو مزدا 3 جدید ECU یا واحد کنترل موتور از گیربکس جدا شده است و مستقلا ایفای نقش میکند . از جمله کدهایی که روی خودروهای مزدا 3 جدید ایرانی به درستی کار می کند و تست شده است کد B3 است که مربوط به همین محصول می باشد .
  ‎۴٬۲۰۰٬۰۰۰تومان
 2. یونیت کنترل موتور، ایسیو مدل MT20U2 کاپرا ، برند Delphi

  واحد کنترل موتور که کنترل سوخت رسانی در خودرو کاپرا را بر عهده دارد از نوع سوکت سفید همین قطعه است . نوع سوکت مشکی این ایسیو با این محصول متفاوت است . شناسه سخت افزار این قطعه MT20U2 است .
  ‎۳٬۶۰۰٬۰۰۰تومان
 3. واحد کنترل گاز، ایسیو وانت مزدا دوگانه، برند BRC

  یکی از ECU های کنترل سوخت گاز در خودرو مزدا وانت دوگانه گاز و بنزین ، ایسیو گاز BRC است . این قطعه با دیگر ایسیو های گاز مزدا نظیر OMVL قابل جایگذاری نیست .
 4. یونیت کنترل موتور، ایسیو وانت مزدا 2000 ، برند MITSUBISHI

  در خودرو وانت مزدا 2000 موتور بنزینی تولیدی پروه بهمن زیر مدل 87 کنترل سوخت رسانی و احتراق در موتور بر عهده این قطعه از تولیدات شرکت میتسوبیسی ژاپن است . این قطعه در بین تعمیرکارن به ایسیو مزدا وانت قاب پلاستیکی نیز معروف است .
  ‎۸٬۷۰۰٬۰۰۰تومان
 5. دامپ (Dump) یونیت ABS MGH60 ماندو شبکه (وانت مزدا)

  یونیت ABS برند ماندو از نوع MGH60 این امکان را فراهم می کند که بتوان برنامه حافظه داخلی میکروکنترلر آن را برای خودروهای مختلف تغییر داد . میکروکنترلر این یونیت ABS از freescale به شماره mc9s12xs126maa می باشد . برای برنامه ریزی این یونیت یا باید درب یونیت باز شود و یا از سوراخ های تعبیه شده زیر بلوک هیدرولیکی کنار شیربرقی ها استفاده کنید . این یونیت ABS به یونیت ABS ماندو 60 وانت مزدا معروف است .
  ‎۲۰۰٬۰۰۰تومان
 6. یونیت کنترل موتور ، ایسیو مزدا 323 اتومات ، برند میتسوبیشی

  واحد کنترل موتور در خودرو مزدا 323 اتوماتیک gtx , gtr این ای سی یو از شرکت MITSUBISHI است که به نوع دنده ای کمی تفاوت دارد . توجه داشته باشید که کامپیوتر موتور مزدا 323 مدل f با این ایسیو کاملا متفاوت بوده و جایگزین هم نیستند . همینطور این ایسیو برای استفاده در نوع دنده ای نیازبه ملاحظاتی دارد که باید تعمیر که یا نصاب آن را لحاظ کند . این قطعه استوک می باشد .
  ‎۴٬۵۰۰٬۰۰۰تومان
 7. یونیت کنترل موتور، ایسیو بایفیول ( دوگانه ) ، چینی

  در خودرو های دوگانه سوز شرکتی بعد از 1387 ایسیو گاز و بنزین در هم ادغام شد و واحد کنترل موتور بایفیول ایجاد شد . این ECU (کد CA2)روی خودروها با برنامه ریزی مجدد قابل نصب است . برند Continental و Siemens VDO تا سال 91 نصب شده و بعد از آن برند کروز با سخت افزار تغییر یافته روی محصولات ایرانخودرو و سایپا دوگانه شرکتی نصب شده است . ایسیو زیمنس بایفیولی چینی جایگزین زیمنس های بایفیول و شبکه می باشد .
  ‎۶٬۰۰۰٬۰۰۰تومان
 8. دامپ (dump) بیکد بوش m7.8 کارا

  توضیحات تکمیلی بعدا اضافه میگردد
 9. یونیت کنترل موتور، ایسیو مزدا 2000 (تک سوز) ، برند Siemens

  در خودرو مزدا وانت 2000 تک سوز بعد از 1387 از این ECU استفاده شده است . سخت افزار این قطعه دوگانه است ولی برنامه یا دامپ تک سوز برای این خودرو لازم دارد .. دقت داشته باشید ایسیو تک سوز خودروی دیگر را نمی توان جایگزین این ای سی یو کرد . این ECU روی خودروهای دیگر با برنامه ریزی مجدد قابل نصب است .
 10. یونیت کنترل موتور، ایسیو مزدا 2000(دوگانه سوز) ، برند Siemens

  در خودرو مزدا وانت 2000 دوگانه سوز بعد از 1387 از این ECU استفاده شده است . سخت افزار و دامپ این قطعه دوگانه است . دقت داشته باشید ایسیو تک سوز خودروی دیگر را نمی توان جایگزین این ای سی یو کرد . این ECU روی خودروهای دیگر دوگانه سوز با EMS زیمنس بایفیول با برنامه ریزی مجدد قابل نصب است .
تنظیم جهت نزولی

   

10 آیتم